STRZELECTWO SPORTOWE

Spotkanie piąte – podsumowanie.

W dniu 11.06.2022r odbyło się piąte podsumowujące spotkanie VII Edycji Ligi Strzeleckiej

Ostatnie podsumowujące spotkanie strzeleckie było również zmaganiem w  części praktycznej tj. pojedynek strzelecki, który miał wpływ na ostateczną punktację w lidze – (Młodzieżowa Liga Strzelecka ).

            Podsumowując wszystkie spotkania w rywalizacji strzeleckiej, należy powiedzieć, że tak jak w każdej dyscyplinie sportowej bardzo ważna jest tez i tutaj systematyczność ćwiczeń.

Dlatego też generalna punktacja była uwarunkowana przede wszystkim systematycznością. Za to właśnie oraz ilość zgromadzonych punktów zostały przyznane miejsca w punktacji generalnej, które przedstawiają się następująco:

I miejsce BARTOSZ LIPIŃSKI  z SP6,

II miejsce ZUZANNA ORTYL  z SP6,

III miejsce MARTYNA STANISZEWSKA  z SP1.

        Na koniec organizatorzy podsumowali zmagania strzelców, wręczyli pamiątkowe dyplomy, gadżety, słodycze i nagrody rzeczowe ufundowane przez UKS” SOKÓŁ” działający przy SP2  w Mielcu, firmę Husqvarna, firmę produkcyjną pana Tomasza Misiaka, Klub Strzelecki i Kolekcjonerów Broni „ Ogniomistrz” LOK Mielec. Wśród  sponsorów zawodów należy przede wszystkim wymienić Pana Wojciecha Ortyla z Zakładu Metalowego w Ławnicy oraz Radę Rodziców z SP6 w Mielcu, którzy przekazali wsparcie finansowe na zakup amunicji.

Zdjęcia z wydarzenia w galerii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *